Hakkımızda

1980 yılında yolculuğuna başlayan Özdemir Kokoreç, yola bir hayalle çıktı: En iyi kokoreci üretmek. O günden sonra da hiç durmaksızın yoluna devam etti.


Sektördeki gelişmeleri adım adım takip eden, pek çok yeniliğin ilk uygulayıcılarından olan Özdemir Kokoreç, Tarım ve Orman Müdürlüğü İşletme Onay Belgesi ve uluslararası ISO kalite standart sertifikaları ile de işine gösterdiği özeni kanıtlamış bir firmadır.


İzmir’in Bayraklı ilçesi Salhane bölgesinde başlayan yolculuğunda, kalitesi ve titizliğiyle hızla büyüyen firma daha sonra da İzmir ve Manisa’da tesislerini açtı. Bu tesislerde entegre üretime geçildi.


Türkiye’nin kokoreç üreticilerinden olan Özdemir Kokoreç, 40 yıllık tecrübesini gençliğin dinamizmi ile birleştirmek amacıyla ikinci nesile geçişini de gerçekleştirdi. Yeni üretim yöntemleri, gelişmiş tesisleri ve soğuk zincir ağıyla sektöründe de önde gelen isimler arasına girmeyi başardı.


Firmamızın çatısı altında yapılan üretim, ilk kesim anından son ürün soğuk zincir aracından teslim edilene kadar kontrol altındadır. Arzu edilen kokoreç ihtiyaçlarınız için, içinizin kendiniz yapmışsınız gibi rahat olduğu ve müşterilerinize yada misafirlerinize de kendileri yapmışlar gibi huzurla tüketebilecekleri İzmir usulü kokoreci bizimle sağlayabilirsiniz.


Güzel ülkemizin ferah sularından içmiş, taze otlarıyla beslenmiş yerli hayvanlarımızdan gelen kokoreçlerimiz, soğuk zincir ağımızla ülkemizin dört bir yanına dağıtılmaktadır. Böylece iş ortaklarımız, ülkemizin her neresinde olursa olsunlar, ilk günkü tazeliğiyle korunmuş kokoreçlerimizi sofralara sunabilmektedir.


Anadolu’nun ve Trakya’nın en güzel sakatatlarından üretilen kokoreci, kendiniz yapmışçasına gönül rahatlığıyla müşterilerinize sunmak isterseniz, Özdemir Kokoreç olarak sizi de büyük ailemizin bir parçası olarak görmek isteriz.


Ürünlerimizin tamamı 100% Yerli ve Kendi Üretimizdir. 


Toptan ve Perakende satış yöntemi ile internet sitemizden alışveriş yapabilirsiniz. 


Markamız Türk Patent Enstitüsü tarafından tescilli bir markadır. 

Özdemir Kokoreç ile her gün kokoreç günü

Kokorecin en iyisi, en lezzetlisi

Ustasının elinden, ustalara özel